ye-logo.v1.2
14 Жовтня, 2019

У новорічну ніч першим у Хмельницькому народився хлопчик

Юна МІТРАШКО Суспільство 4268

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Другий рік поспіль 1 січня у Хмельницькому народжується 13 немовлят.

У міському перинатальному центрі в перший день нового року на світ з’явилось 13 малюків - семеро дівчат та шість хлопчиків.

«Новорічна ніч у пренатальному центрі розпочалась з пологів, і вранці були пологи, і вдень робили Кесарів розтин – так за 1 січня народилось 13 діток. Одні пологи були передчасні, стан дитини, на щастя, задовільний. Всі дітки під материнським наглядом і вже готуються до виписки», - коментує головний лікар Хмельницького міського перинатального центру Андрій Ропотан.

Вже традиційно з подарунками родини привітав міський голова Олександр Симчишин.

«З такої події приємно починати рік, дітки народжуються, хмельничан стає більше. Бажаю сил, здоров’я, аби ніколи не хворіли, а батьки були щасливі», - привітав жінок міський голова.

Цього року подарунками для малюків стала дитяча ковдра та комбінезон від місцевого виробника. На 13 подарунків з міського бюджету витратили 15 тисяч гривень.

На 13 подарунків з міського бюджету витратили 15 тисяч гривень.

Першим у 2019 році народився хлопчик Максим. За словами мами малюка це не стало для них несподіванкою.

«Ми дуже щасливі з чоловіком, що у нас народився хлопчик. Сьогодні ми дали йому ім’я – Максим. Дитина почуває себе добре. Народився він о 09:20, з вагою 3250, зріст 51 сантиметр», - розповідає Юлія Герун,  мати маленького Максима.

Наприкінці зустрічі міський голова зазначив, що програма повного медикаментозного забезпечення усіх пологів, яку розпочали минулого року, у 2019 році також діятиме без змін. За його словами, це сума від 250 гривень до 1500 гривень на одні пологи, в залежності від необхідності.

Традиційно породіль привітав міський голова Олександр Симчишин.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую