ye-logo.v1.2
8 Грудня, 2019

У Старокостянтинові ремонтують міст: вже витратили 6 мільйонів гривень

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 4693 2
Ремонтні роботи тривають
Ремонтні роботи тривають. Фото: new.km.ukravtodor.gov.ua

Після ремонту ширина проїзної частини та тротуарів через міст розшириться до 15 метрів.

На мосту через річку Случ, що у Старокостянтинові, продовжуються ремонтні роботи. Залізобетонна конструкція мосту, довжиною 57 метрів, була зведена ще 56 років тому, а востаннє його реконструювали ще у 70-х років.

Влітку 2018 року на мосту сталась ДТП, в результаті якої було зруйновано тротуарну частину мосту: завантажена зерном вантажівка протаранила мостове огородження та перекинулась у воду.

«Наразі, київською підрядною організацією ТзОВ «МСУ-2» проводяться роботи із влаштування підводної частини опор мосту. Зокрема, на глибину 5-6 метрів встановлюють обсадні труби, діаметром 1 метр, буром вибирається з них грунт та монтується металевий каркас, в який під тиском заливається бетон, витискаючи залишки води та бруду», - повідомили у Службі автодоріг у Хмельницькій області.

Хід виконання ремонтних робіт проінспектував начальник Служби автодоріг, Петро Гнидюк, зазначивши, що після ремонту ширина проїзної частини та тротуарів через міст розшириться до 15 метрів. На підходах до мосту та безпосередньо на ньому влаштовуватимуться нові шари дорожнього покриття.

«У 2018 році підрядник виконав робіт на 6 мільйонів гривень, на поточний рік запланували кошти, у сумі 5,1 мільйона», - повідомили автодорожники.

Наразі, київською підрядною організацією ТзОВ «МСУ-2» проводяться роботи із влаштування підводної частини опор мосту. Фото: new.km.ukravtodor.gov.ua

На підходах до мосту та безпосередньо на ньому влаштовуватимуться нові шари дорожнього покриття. Фото: new.km.ukravtodor.gov.ua

Залізобетонна конструкція мосту, довжиною 57 метрів, була зведена ще 56 років тому. Фото: new.km.ukravtodor.gov.ua

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

Владимир Владимирович 05.01.2019 17:01

Спачатку потрібно було, відремонтувати об"їзну дорогу, установити знаки-тільки тоді ремонтувати міст. А тут все через одне місце робиться лохами((((((

Ivan Pavlo 05.01.2019 10:29

Вчора їхав з Києва (зі сторони Полонного) на Хмельницький. Доїхав до мосту, жодного знаку по дорозі про об‘їзд не було. Я не місцевий і об‘їзд шукав довго, питаючи перехожих. Невже так важко правильно розставити вказівники про об‘їзд для немісцевих?

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую