ye-logo.v1.2
7 Липня, 2020

Швидка приїжджатиме швидше: на Хмельниччині оновлять диспетчерську службу

Суспільство 4979
Робота служби дозволить в середньому на 20% зменшити пробіг автомобілів екстреної медичної допомоги
Робота служби дозволить в середньому на 20% зменшити пробіг автомобілів екстреної медичної допомоги. Фото: regionews.sumy.ua

До пацієнта виїжджатиме та машина, яка знаходиться найближче до адреси виклику.

У 2019 році за кошти державного та місцевих бюджетів будуть створені нові об’єднані диспетчерські служби у Житомирській, Кіровоградській, Луганській, Рівненській, Хмельницькій, Черкаській та Чернівецькій областях, а інших регіонах - оновлені та модернізовані. Про це йдеться в повідомленні Міністерства Охорони здоров'я України.

Завдяки створенню і модернізації об’єднаних диспетчерських служб диспетчери екстреної допомоги менше часу витрачатимуть на обробку викликів, а до пацієнта виїжджатиме та машина, яка знаходиться найближче до адреси виклику.

"Запровадження об’єднаних диспетчерських служб означає, що кожен українець зможе зателефонувати на єдиний номер 103 і бути впевненим, що за необхідності до нього буде направлена найближча машина швидкої допомоги - навіть якщо вона буде з іншого району. Крім того, створення сучасних диспетчерських служб дозволяє зменшити час обробки виклику, виконати норматив доїзду на екстрені випадки (до 10 хвилин в містах і до 20 хвилин у сільській місцевості). Також робота служби дозволить в середньому на 20% зменшити пробіг автомобілів екстреної медичної допомоги та зібрати актуальну і достовірну статистику, яку можна аналізувати для поліпшення надання екстреної допомоги", - йдеться в повідомленні.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую