ye-logo.v1.2
13 Серпня, 2020

На святкові вихідні в Нетішині понівечили новорічну фігуру

Суспільство 1193
Комунальники ремонтують фігуру
Комунальники ремонтують фігуру. Фото: із фейсбук-сторінки Виконавчого комітету Нетішинської міської ради

Комунальники ремонтують конструкцію.

Напередодні новорічних свят у Нетішині біля головної ялинки міста встановили п’ять фігур казкових героїв, що світяться вночі. Однак, як повідомляють у виконавчому комітеті міськраді, на різдвяних вихідних невідомі понівечили одну із них.

«Під час різдвяних вихідних одна з фігур, що розміщена на проспекті Курчатова була зіпсована підлітками. Про те, що пошкодили фігуру підлітки, повідомила місцева мешканка, яка бачила хлопців. Збитки наразі не підраховували. До поліції не плануємо звертатись. Ми публічно звернулись із проханням до нетішинців берегти фігури», - розповідає фахівець відділу з організаційних питань виконавчого комітету Нетішинської міськради Катерина Костецька.

Додає, що пошкоджено каркас та вирване кріплення конструкції. Наразі працівники комунального підприємства «Благоустрій» власними силами проводять зварювальні роботи, перевіряють електричну частину фігури. Упродовж декількох робочих днів планують встановити конструкцію на місце.

Нагадаємо, що вартість двох фей та трьох персонажів новорічного казкового балу більше 78 тисяч гривень. Закуплені фігури за кошти із міського бюджету.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую