ye-logo.v1.2
19 Жовтня, 2019

Ще дві парафії на Ізяславщині приєдналися до Православної церкви України

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 2101
Парафія Свято-Михайлівського храму села Велика Радогощ перейшла до ПЦУ
Парафія Свято-Михайлівського храму села Велика Радогощ перейшла до ПЦУ. Фото: uk.wikipedia.org

Рішення про перехід прийняли настоятель та парафіяни.

Сьогодні, 14 січня, ще дві парафії РПЦ в Ізяславському районі приєднались до Православної церкви України. Про це повідомив на сторінці у Фейсбуці митрополит Хмельницький і Кам'янець-Подільський Антоній Махота.

«Свято дня пам’яті святителя Василя Великого принесло Хмельниччині радісну новину. Настоятель і парафіяни прийняли одноголосно рішення бути в єдності з братами та сестрами Православної Церкви України», - йдеться у повідомленні.

До ПЦУ приєднались парафія храму Різдва Пресвятої Богородиці, що у селі Кунів та парафія Свято-Михайлівського храму села Велика Радогощ.

Нагадаємо, 9 січня п’ять парафій РПЦ в Ізяславському районі приєднались до Православної церкви України. Учора, 13 січня християнські громади сіл Писарівка та Кривачинці Війтовецької ОТГ Волочиського району також перейшли до ПЦУ.

Ще раніше до Православної церкви України приєднались парафія Свято-Миколаївської громади села Доброгорща Хмельницького району, парафія на честь ікони Божої Матері «Неопалима Купина», що знаходиться на території управління ДСНС області. Окрім того, дві релігійні громади в селі Бокиєвка, Волочиського району (колишні УПЦ КП «Різдва Божої Матері» та УПЦ МП ікони Божої Матері «Призрі на смирення») вирішили об’єднатися в одну, та належати до Хмельницької єпархії ПЦУ.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую