ye-logo.v1.2
10 Липня, 2020

У двох районах області релігійні громади вирішили перейти до ПЦУ

Суспільство 2627 1
Громади продовжують приєднання до ПЦУ
Громади продовжують приєднання до ПЦУ. Фото: із Фейсбуку

Про перехід заявили у Городоцькому та Хмельницькому районах.

Учора, 14 січня релігійна громада села Райківці Хмельницького району приєдналась до Православної церкви України. Про це йдеться у дописі митрополита Хмельницького і Кам'янець-Подільського Антонія Махоти на сторінці у Фейсбуці.

«Релігійна громада на честь архістратига Божого Михаїла в села Райківці прийняла важливе рішення і визначилась перебувати в юрисдикції Православної Церкви України. Рішення для громади далось важко бо місцевий священик так досі і не визначився йти з громадою чи залишитись. Тимчасово вірних буде окормляти священик Юрій Тимощук, який вже був настоятелем цієї громади раніше», - йдеться у повідомленні.

Окрім того, сьогодні про перехід до ПЦУ повідомила і парафія селища Сатанів. Таке рішення було озвучено громадою під час зборів.

"Громада смт. Сатанів-2 Городоцького району, релігійна діяльність якої проходить в стародавньому Свято-Троїцькому монастирі, на чолі зі священнослужителем (протоієрей Володимир Наглій), згідно проведених зборів та поданного прохання, 15 січня ввійшла до юридикції Хмельницької єпархії Православної Церкви", - пише Антоній Махота.

Нагадаємо, що 13 січня християнські громади сіл Писарівка та Кривачинці Війтовецької ОТГ Волочиського району приєднались до Православної церкви України, а 14 січня це ж рішення прийняли сіл Кунів та Велика Радогощ Ізяславського району.

Коментарі:

Заморока Юрій 16.01.2019 10:42

З Богом! Серце радіє! Молодці! Нарешті,в Україну повертається Україна!

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую