ye-logo.v1.2
22 Січня, 2020

Перший комунальний басейн відкрили: що пропонують хмельничанам

Юна МІТРАШКО Суспільство 6455
Великий басейн має глибину до 2 метрів та довжина 25 метрів
Великий басейн має глибину до 2 метрів та довжина 25 метрів. Фото: youtube.com

Міський комунальний басейн запрацював для всіх бажаючих з 17 січня.

До цього басейн, який розташований на Зарічанській, 11 Ж, працював у тестовому режимі. Тричі на тиждень його відвідували вихованці спортивних шкіл міста. Зараз, не зважаючи на те, що облаштування приміщення триває, комунальний басейн відкритий для усіх. 

Як облаштували басейн,  кореспонденту «Є» розповів Василь Головатюк, директор спортивно-культурного центру «Плоскирів» на балансі якого знаходиться басейн.

«Для дезінфекції води в басейні використовується комбінований спосіб: реагентний (хлорування) та нереагетний – ультрафіолетові установки, які встановлені у ємності басейну. В приміщенні басейну та в холі встановлені камери відеоспостереження. Також є система автоматичної фіксації відвідувачів. Кожному відвідувачу видаватимуть персональний браслет, за допомогою якого фіксуватимуть час перебування. Зараз закінчують облаштування роздягалень», - розповідає директор.

Для відвідувачів доступні два басейни: великий - глибина якого від 1,4 до 2 метрів, а довжина 25 метрів, та дитячий - глибина 0,5 метра.

Наразі бажаючі можуть відвідати басейн з 9 до 19 години, але записуватись потрібно заздалегідь. У вихідні заклад не працює, але, за словами Василя Головатюка, в лютому це питання переглянуть.

Цінова політика: для дорослих одноразове відвідування 80 гривень, для дітей – 65 гривень. За абонементом ціни будуть дешевші, розповідає директор, та останні з’являться в лютому.

«В нас є перелік занять групових та індивідуальних, з тренером і без, фітнес та заняття для маленьких дітей. Та цей перелік ще не підписаний. З наступного місяця ми його підпишемо і оприлюднимо, а також почнуть діяти абонементи», - коментує Василь Головатюк.

Безкоштовно басейн відвідують близько сотні вихованців спортивних шкіл міста, а також учасники АТО. За словами Василя Сергійовича, з лютого в планах відкриття двох груп для дітей з особливими потребами, які відвідуватимуть басейн безкоштовно. Трененер-реабілітолог для цих дітей саме проходить курси з підвищення кваліфікації.

«Загалом, зараз працює поки що один тренер, другого підшукуємо. А от сказати скільки саме потрібно тренерів, поки що не можу, це буде залежати від наповнюваності басейну відвідувачами», - коментує очільник.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую