ye-logo.v1.2

Рівень невідвідуваності у хмельницьких школах зростає

Суспільство 3440
Для запровадження карантину потрібно, щоб відсоток невідівування учнів шкіл переступила поділку 20 відсотків
Для запровадження карантину потрібно, щоб відсоток невідівування учнів шкіл переступила поділку 20 відсотків. Фото: з архіву

Однак школи обласного центру закривати на карантин не будуть.

Сьогодні, 25 січня, майже 13 відсотків хмельницьких школярів не з’явилися до своїх шкіл з різних причин. В Департаменті освіти на науки Хмельницької міської ради кажуть, що цей рівень недостатній, аби запровадити в навчальних закладах міста карантинні заходи.

«Для запровадження карантину потрібно, щоб відсоток невідівування учнів шкіл переступила поділку 20 відсотків. Наразі, в середньому ми маємо 13 відсотків. Однак, ми спостерігаємо, що рівень невідвідуваності значно зростає. Якщо на початку тижня ми стояли на поділці 6-7 відсотків, то вчора вже було майже 10 відсотків відсутніх школярів. Сьогодні ще більше. Чекаємо понеділка, аби дізнатися, яка тенденція по рівні захворюваності. Тоді й будемо вирішувати про запровадження карантинних заходів повторно», - розповіла Людмила Корнієцька, виконувач обов’язків директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради.

Нагадаємо, 26 грудня 13 шкіл Хмельницького закрили на карантин, а 27 грудня – ще п’ять. Карантинні заходи тривали до 13 січня.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую