ye-logo.v1.2
11 Грудня, 2019

Як хмельничани з «Щедрику-Ведрику» сиротам допомагають

Олександр НІКІТІН Суспільство 643
"Діяльність фонду спрямована на те, щоб працювати з дітьми-сиротами, проводити фестивалі, конкурси, де вони можуть показати свої здібності", – розповідає волонтер фонду Галина Аріон. Фото: багодійного фонду "Щедрику-Ведрику"

Цього року благодійному фонду виповниться 20 років.

Хмельницький обласний дитячий благодійний фонд «Щедрику-Ведрику» був створений у 1999 році, а вже через кілька років поширив свою діяльність на всю Україну. Як переконана засновниця фонду Валентина Блюхер, допомога, в першу чергу, потрібна тим дітям, які позбавлені батьківської уваги та підтримки. Адже залишаючись без неї, хлопчики і дівчатка не мають можливості повністю проявити себе і розкрити свої таланти.

«У кожній повноцінній сім’ї і батьки, і бабуся з дідусем зацікавлені, щоб їхня дитина отримувала все найкраще. Тому ще змалечку відправляють малечу на заняття у різні гуртки, конкурси. Ті діти, які живуть в інтернатах, як правило, не мають такої можливості. Саме тому діяльність фонду спрямована на те, щоб працювати з дітьми-сиротами, проводити фестивалі, конкурси, де вони можуть показати свої здібності», – розповідає волонтер фонду Галина Аріон.

Всеукраїнський Фестиваль мистецтв «Щедрику-Ведрику» – головне свято, на яке чекають усі дітлахи. Раз на рік зірки та творчі колективи з інтернатів всієї України і навіть з інших країн збираються разом, щоб виступити на одній сцені. Як стверджує пані Галина, це дає можливість юним талантам не лише проявити свою майстерність, поділитись живими емоціями з глядачами, а й зазирнути в очі тим, хто їх підтримує, і наповнити свої серця теплом.

Крім того, благодійний фонд проводить й інші свята і конкурси, серед яких показ дитячих фільмів, малюнок на асфальті, концерти для дітей з ДЦП та особливими потребами, відвідування військових частин з метою патріотичного виховання, подорожі Україною і за кордон. Так нещодавно вихованці інтернатів відвідали Почаївську Лавру, Кам’янець-Подільський, Хотин.

Щоразу представники фонду прибувають у будинки-інтернати з подарунками. Як зазначила Галина Аріон, до цього завжди приєднуються меценати і просто небайдужі люди, з кожним роком їх стає все більше. Дехто намагається відвідувати сиротинці разом з волонтерами фонду, інші приходять разом зі своїми дітьми чи онуками на концерти.
Не обходиться без подарунків та святкових концертів на новорічні свята, яких діти завжди чекають з нетерпінням. «Святий Миколай завітав з подарунками до Новоушицької спецшколи-інтернату. А на Різдво волонтери фонду співали колядки з дітьми-сиротами, які лікуються у психіатричній лікарні. 19 січня вихованці Антонінської школи-інтернату влаштували для гостей святковий концерт», – поділилася Галина Романівна.

Долучитись і допомогти дітям може кожен. Звертайтесь за телефоном фонду: 097-410-23-28.

Надія ГЕЙЧУК.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую