ye-logo.v1.2

19 порушень за тиждень зафіксував на Хмельниччині рибоохоронний патруль

Суспільство 1538
На ринку обласного центру інспектори виявили чоловіка, який намагався реалізувати рибу без жодних дозвільних документів
На ринку обласного центру інспектори виявили чоловіка, який намагався реалізувати рибу без жодних дозвільних документів. Фото: Хмельницький рибоохоронний патруль

На всіх порушників складено адміністративні матеріали

За тиждень, з 21 по 27 січня, інспектори рибоохоронного патруля зафіксували 19 порушень. Як повідомляє рибоохоронний патруль на сторінці у Фейсбуці, серед порушників семеро рибалили на зимувальній ямі, ще п’ять порушників ловили рибу у місцях постійної заборони. Загалом, патрульними було вилучено 215 метрів сіток, 6,5 кг риби та два «екрани».

«Так, 22 січня під час обстеження на річці Горинь, неподалік Нетішина інспектори помітили чоловіка, який ловив рибу на зимувальній ямі. Наступного дня, на річці Ушиця, поблизу Старої Ушиці інспектори виявили двох місцевих мешканців, які ловили рибу 75-метровою сіткою та 50-метровою сіткою. Збитки, завдані державі склали 2635 гривень. В Нетішині інспектори виявили одразу трьох порушників. Один громадянин рибалив на зимувальній ямі. Двоє інших чоловіків здійснювали вилов риби на скидному каналі Хмельницької АЕС», - йдеться в повідомленні.

Інспектори додають, що 26 січня, виявили чотирьох порушників поблизу села Велика Слобідка. Двоє чоловіків добували рибу у місцях постійної заборони. Ще двоє місцевих жителів рибалили на зимувальній ямі.

«Наступного дня, 27 січня, поблизу села Колодіївка Кам’янець-Подільського району затримано ще трьох чоловіків, які рибалили на зимувальній ямі. Того самого дня у Хмельницький, на річці Південний Буг двоє місцевих жителів здійснювали вилов риби забороненими знаряддями лову – «екранами». Трохи згодом на ринку обласного центру інспектори виявили чоловіка, який намагався реалізувати рибу без жодних дозвільних документів»,- уточнюють інспектори.

Хмельницький рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватись Правил любительського і спортивного рибальства. У разі виявлення порушення - просять повідомляти за номером телефону всеукраїнської безкоштовної «гарячої лінії»: 0 (800) 50-52-50 або на «гарячу лінію» рибоохоронного патруля: (0382) 79-20-88, або (068) 384 98 10.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую