ye-logo.v1.2
20 Червня, 2019

Через кір в одній зі шкіл Хмельницького впровадили карантин

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 5261
Щоб попередити поширення хвороби, було вирішено ввести такі тимчасові обмеження в навчальному процесі
Щоб попередити поширення хвороби, було вирішено ввести такі тимчасові обмеження в навчальному процесі. Фото: ілюстрація kontrakty.ua

Заняття припинили для учнів молодших класів.

В Навчально-виховному комплексі №10 міста Хмельницького через кір оголосили карантин у початкових класах. Він триватиме від сьогодні і до кінця тижня. У понеділок, 4 лютого, школярі знову повернуться на навчання.

«За останній час було зареєстровано 9 випадків кору. Восьмеро дітей, які захворіли, - учні початкової школи, а також один випадок кору зареєстровано у п’ятому класі. Щоб попередити поширення хвороби, було вирішено ввести такі тимчасові обмеження в навчальному процесі. З понеділка школярі молодших класів знову сядуть за парти», - каже Віктор Грищук, директор НВК №10.

У Хмельницькому колегіумі імені Володимира Козубняка також введено тимчасові обмеження через кір, грип та ГРВІ. Щоправда, вони стосуються не дітей, а батьків.

«Рішенням педагогічної ради ввели тимчасові обмеження на перебування батьків у приміщенні школи. Усе через ситуацію з кором та ГРВІ. У нашому навчальному закладі навчається 1400 дітей. Чималу частину з них батьки заводять у приміщення школи, ходять коридорами, класами… З огляду на епідситуацію, цього робити не варто. Тому зараз батьки доводять дітей до шкільних дверей, а далі вони вже самі ідуть по класах, або ж їх забирають учителі. Так само, після закінчення уроків, батьки можуть зустрічати дитину на шкільному подвір’ї або ж біля шкільних дверей», - пояснила Оксана Віхтюк директор Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео