ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Е-квиток у Хмельницькому: юридичні формальності завершено

Суспільство 2572
Спочатку  е-квиток впровадять у електротранспорті
Спочатку е-квиток впровадять у електротранспорті. Фото: Артем Баландін

Наступний крок - встановлення програмного забезпечення.

На останньому засіданні виконавчого комітету Хмельницької міської ради були внесені зміни до договору з оператором на впровадження електронного квитка в міському транспорті. Зміни передбачають, що оператор, який виграв конкурс може залучати до виконання робіт третіх осіб. Тобто підприємців, які будуть виготовляти та встановлювати обладнання.

За словами, виконуючого обов’язки начальника управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради Сергія Шепурева, це було останнє рішення виконавчого комітету, яке передбачало підготовчий етап.

«Процедуру підписання договору ми вже розпочали. Далі будемо діяти відповідно до плану реалізації. Почнуться роботи з встановлення програмного забезпечення для систем обліку та оплати проїзду»,- пояснив Сергій Шепурев.

За його словами, е-квиток з'явиться спочатку в електротранспорті. На вході кожного тролейбусу буде встановлений валідатор, в пасажира буде картка на надання права на проїзд. При вході в салон пасажир має сплатити проїзд в зручний для нього спосіб.

«На першому етапі ми залишаємо кондукторів, вони будуть працювати для того аби швидше навчити людей користуватись валідаторами. А потім будуть перевіряти здійснення оплати. Це ті заходи, які ми плануємо завершити до кінця року»,- каже Сергій Шепурев.

І додає, що вже з наступного року почнеться впровадження системи на автомобільному транспорті.

До слова, Сергій Шепурев каже, що турнікети у тролейбусах ставити не планують, тому що конструкція самого тролейбусу цього не передбачає, а також вони ускладнюватимуть рух пасажирів, а це погано вплине на дотримання графіків та інші навантаження.

Нагадаємо, переможцем конкурсу на впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування та здійснення плати за транспортні послуги у Хмельницькому стало товариство з обмеженою відповідальністю “Фінансова компанія “Герц” з Одеси.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую