ye-logo.v1.2
15 Грудня, 2019

Прогноз погоди на лютий: коли чекати морозів та снігу

Юна МІТРАШКО Суспільство 1869

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Останній найкоротший місяць зими встигне випробувати і теплом, і холодом.

За прогнозами синоптиків у лютому в Україні стовпчики термометрів переважно триматимуться вище 0 градусів, але ночі будуть холодними з мінусовими температурами. Останій місяць зими випробовуватиме своєю мінливістю і різкими температурними перепадами.

Синоптики Гідрометеоцентру відзначають що середня температура повітря в лютому 2019 року в Україні складе від 0 до -5° морозу, на Лівобережжі та в Карпатах до 7° морозу. Найбільша висота снігового покриву, очікується у другій та третій декадах місяця і досягає 5-20 см, в Карпатах до 35 см; у південних областях сніговий покрив нестійкий.

За даними ресурсу «Гісметео» з першого по шосте лютого на Хмельниччині втримається плюсова температура та опади у вигляді дощу. Максимальна температура вдень +6 градусів, вночі до -2 градусів.

В середині місяця, з 7 по 19 лютого, поморозить і засніжить. Почнуться заморозки з незначних – 3 градусів і поступово посилюватимуться. Максимальна температура впродовж цих днів досягне до -9 градусів у день та до – 16 градусів уночі.

Починаючи з 20 лютого на Хмельниччину повернеться плюсова температура, яка місцями досягне 10 градусів з позначкою «плюс». Таке потепління прийде разом із помірним дощем.

А от наші пращури вважали що лютий задає напрямок літу. Якщо у лютому сильні морози тримаються, то зима буде коротка, а якщо лютий теплий до весни ще довго. У лютому багато інею - улітку буде багато роси і меду. Лютий багатий снігом - квітень буде щедрий на воду.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую