ye-logo.v1.2
24 Лютого, 2020

Незабаром на Хмельниччині з’явиться ще одна об’єднана територіальна громада

Суспільство 10329
На карті Хмельниччини вже незабаром з'явиться Плужненська об'єднана територіальна громада
На карті Хмельниччини вже незабаром з'явиться Плужненська об'єднана територіальна громада. Фото: автора

Про це днями повідомила заступник голови Хмельницької ОДА Світлана Павлишина.

Позитивний висновок на відповідність Конституції та законам України проектів рішень про створення Плужненської ОТГ голова облдержадміністрації Вадим Лозовий підписав 31 січня.

За декілька днів до того, під час прес-конференції «Децентралізація на Хмельниччині. Підсумки року», яка відбулася у Хмельницькому ЦРМС, створеному Програмою U-LEAD з Європою, Світлана Павлишина повідомила також, що активна робота ведеться у Деражнянському, Віньковецькому та Старокостянтинівському районах.

«Плужненська громада Ізяславського району отримала позитивний висновок Хмельницької обласної державної адміністрації на відповідність законодавству України. Це означає, що сільські та селищна ради, які формуються у громаду, вже дали по два своїх позитивних рішення. Також це означає, що у нас залишається всього два райони, у яких поки що, не створено жодної громади», – повідомила Світлана Павлишина.

До майбутньої Плужненської об’єднаної громади увійшли дванадцять населених пунктів М’якотівської та Шекеринецької сільських рад і Плужненської селищної.

Нагадаємо, станом на січень 2019 року на Хмельниччині було ще три райони, у яких не створили жодної об’єднаної громади – Старокостянтинівський, Віньковецький та Ізяславський, останній має всі шанси покинути перелік аутсайдерів впровадження реформи.

Варто зазначити, що на початок 2019 року на Хмельниччині вже створено 45 ОТГ, а згідно із Перспективним планом їх має бути 62.

Читайте також: Хмельниччина – перша серед областей у рейтингу щодо формування громад

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую