ye-logo.v1.2
11 Липня, 2020

Одразу в декількох населених пунктах горіли домівки людей

Суспільство 807
У пожежах, які сталися на Хмельниччині 6 лютого, ніхто з людей не постраждав
У пожежах, які сталися на Хмельниччині 6 лютого, ніхто з людей не постраждав. Фото: km.dsns.gov.ua

В жодному з випадків ніхто не постраждав.

За минулу добу на Хмельниччині зареєстрували п’ять пожеж, чотири з яких – в житловому секторі. Про це повідомляють в оперативно-координаційному центрі управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Хмельницькій області.

Зокрема, вночі 6 лютого в селі Охримівці Віньковецького району виникла пожежа житлового будинку. Вогнем знищено перекриття, речі домашнього вжитку. Ймовірна причина пожежі – порушення правил при влаштуванні та експлуатації пічного опалення. Збитки від пожежі склали, попередньо, 70 тисяч гривень.

А вже після 13-ої години сталися інші пожежі. В Розсоші Хмельницького району загорілася надвірна будівля, через що були пошкоджені речі домашнього вжитку. Ймовірна причина пожежі – коротке замкнення електромережі. Збитки ще рахують. У Городку на вулиці Набережній вогонь пошкодив утеплення будинку та домашні речі господарів. А ймовірною причиною пожежі називають недолік конструкції, порушення правил монтажу та експлуатації нагрівальних печей та димарів.

Шостого лютого приблизно о 14.30 на провулку Кожедуба в Хмельницькому спалахнув вогонь в одній з квартир. Вогонь знищив бойлер, пральну машину, пошкодив облицювання стін та стелі. Ймовірна причина пожежі – коротке замкнення електромережі.

Всього з початку року на Хмельниччині зареєстрували 89 пожеж, в яких загинуло дев’ятеро людей.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую