ye-logo.v1.2

Майже 90 відсотків автодоріг Хмельниччини потребують ремонту

Суспільство 2030

Із початку 2019 року підрядникам Служби автодоріг вдалося ліквідувати понад 6 тисяч квадратних метрів ямковості.

Протяжність автошляхів загального користування у Хмельницької області перевищує дві тисячі кілометрів. 90 відсотків з них побудовані з 60-70-их роках минулого століття і потребують ремонту. Про це розповів начальник Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області Петро Гнидюк.

«Експлуатаційні терміни багатьох доріг Хмельниччини давно закінчилися. Саме тому, їх стан досить плачевний. Основні фактори, які впливають на руйнацію автошляхів – це перепади температур та вантажні перевезення. Коли температура повітря вдень плюсова, а вночі опускається нижче нуля, асфальт на дорогах починає псуватися. Як наслідок, утворюються тріщини, а потім і ями. А ще, дороги Хмельниччини дуже псують вантажні автомобілі, які недотримуються правил перевезення вантажів. Ми фіксували порушників, які перевозили від 110 до 150 тонн вантажу, при нормі 40 тонн (24 тонн в літній період). Це наші рекордсмени. Зазвичай, такі порушення здійснюють водії зерновозів», - розповів Петро Іванович.

«Ямковий ремонт гарячим асфальтобетоном буде розпочато навесні за належної температури повітря», - каже начальник Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області Петро Гнидюк.

Днями, автодорожники приступили до ліквідації ямковості. У САД підрахували, що наразі потрібно засипати 26 тисяч метрів квадратних ям. Для цього використовують нову технологію застосовуючи холодну асфальтобетонну суміш, з якою можна працювати навіть при низьких температурних показниках. Із початку 2019 року, підрядникам Служби автодоріг вдалося ліквідувати понад 6 тисяч квадратних метрів ямковості. У відомстві кажуть, що щоденно на автошляхах області працює 30 бригад ремонтників.

«Щодо фінансування, то цьогоріч ми плануємо витратити 600 мільйонів гривень на капітальний та середній ремонт доріг нашої області. Окрім цього, 224 мільйона передбачено на поточний та дрібний ремонт автошляхів. Також 11 мільйонів буде витрачено на розмітку», - зазначив Петро Гнидюк.

Цьогоріч 224 мільйона передбачено на поточний та дрібний ремонт автошляхів Хмельниччини.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую