ye-logo.v1.2
17 Листопада, 2019

Хмельницький обласний краєзнавчий музей отримав нове приміщення

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1193
Музейники кажуть, у новому приміщенні буде достатньо простору, щоб облаштувати і експозиції, і фондосховище
Музейники кажуть, у новому приміщенні буде достатньо простору, щоб облаштувати і експозиції, і фондосховище. Фото: з фейсбуку

На власне приміщення заклад чекав майже 50 років.

Хмельницький обласний краєзнавчий музей незабаром може святкувати новосілля: будівлю, де раніше було розташоване Хмельницьке музичне училище імені Заремби (вулиця Проскурівська, 79), передали музейникам у постійне користування. Відповідне розпорядження України підписало керівництво Хмельницької ОДА та обласної ради.

«Наразі складно сказати, коли музей зможе переїхати до нового приміщення, адже воно потребує ремонту. Усе залежатиме від фінансування. Будівля, яку нам передали, – історична пам’ятка, тож, перш за все, необхідно розробити проектно-кошторисну документацію на ремонтно-реставраційні роботи. У процесі робіт її потрібно буде пристосувати під музей, розширити колишні аудиторії до розмірів майбутніх музейних залів, облаштувати оглядові майданчики. Опісля ремонту візьмемося за створення експозицій», - каже Тетяна Смолій, заступник директора Хмельницького обласного краєзнавчого музею.

Додає, що у новому приміщенні буде достатньо простору, щоб облаштувати і експозиції, і фондосховище, і бібліотеку, тоді як у нинішньому - площі обмаль.

Відомо, що приміщення, де нині розташований заклад (вулиця Подільська, 12) музейники орендують у міста ще з 1971 року. Тож, кажуть, на власний куточок музей очікував майже півстоліття.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую