ye-logo.v1.2
22 Січня, 2020

За тиждень рибоохоронний патруль вилучив понад сотню метрів браконьєрських сіток

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 633
Заборонені знаряддя лову вилучено до рішення суду
Заборонені знаряддя лову вилучено до рішення суду. Фото: з Фейсбуку

Нагадують, що рибалити можна лише зимовими вудками.

Лише за тиждень, у період з 1 по 7 лютого, інспектори Хмельницького рибоохоронного патруля виявили вісім порушень природоохоронного законодавства. Конфісковано 46 одиниць заборонених знарядь лову, загальна довжина вилучених сіток 105 метрів.

«До прикладу, третього лютого затримано порушника на річці Південний Буг у місті Хмельницький. Чоловік рибалив за допомогою заборонених знарядь лову – трьох сіток, загальною довжиною чотири метри. Шостого лютого інспектори виявили місцевого жителя на р. Збруч, поблизу с. Поляни Волочиського району, який рибалив за допомогою заборонених знарядь лову. У нього конфісковано дві сітки, загальною довжиною 2,2 метра. На осіб складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Заборонені знаряддя лову вилучено до рішення суду», - йдеться у повідомленні рибоохоронців.

Додають, що 7 лютого під час здійснення рибоохоронних заходів на річці Ушиця, поблизу села Велика Кужелева Дунаєвецького району патрульні також виявили заборонені знаряддя лову – 37 сіток, загальною довжиною 36 метрів.

«Вкотре звертаємось до громадян і наголошуємо, що необхідно дотримуватись Правил любительського та спортивного рибальства. Взимку вилов риби дозволяється проводити зимовими вудками з блешнею вертикального блесніння з гачком не більше № 10, мормишкою, наживною і живцевою снастями із загальною кількістю гачків на водоймах загального користування не більше п’яти на рибалку. Добова норма вилову риби становить три кілограми», - нагадує Хмельницький рибоохоронний патруль.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую