ye-logo.v1.2
18 Серпня, 2019

Підсумки дня: добудова ХАЕС та суд у справі Супрун

Володимир ХОЛОД Суспільство 700
11 лютого в Хмельницькому говорили про добудову двох енергоблоків на ХАЕС
11 лютого в Хмельницькому говорили про добудову двох енергоблоків на ХАЕС. Фото: колаж автора

Якими були новини 11 лютого.

Тиждень розпочався відносно спокійно. У Хмельницькому сьогодні говорили про атомну електростанцію, у Києві – про тимчасову заборону Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я. Отож, якими були новини понеділка, 11 лютого.

Майстер-класи, романтичні зустрічі, перегляди фільмів - це та інше очікує на хмельничан цього тижня. І сайт «Є», вже традиційно, на початку тижня опублікував афішу цікавих подій, які відбуватимуться в обласному центрі у найближчі дні.

Не обійшлося сьогодні в Хмельницькому без дорожньо-транспортних пригод. Одна з таких виявилася масовою - приблизно об 11.30 на перехресті Прибузької та Старокостянтинівського шосе сталася аварія за участю чотирьох автомобілей.

Зашкодить чи ні? Нині пройшли і громадські слуханння щодо будівництва двох енергоблоків на Хмельницькій атомній електростанції. Обговорювали звіт з оцінки впливу на навколишнє середовище запланованих до будівництва третього і четвертого блоків ХАЕС. Атомники перконували громадськість у тому, що добудовувати два блоки необхідно. Ті, хто є прийшов на обговорення, склалося враження, доволі скептично відносилася до потенційної можливості такох добудови. Лунали різні думки. Серед яких і відстуність достовірної інформації щодо безпеки використання наявних будівельних конструкцій станом на 2019 рік, і загрозу для річки Горинь.

До вашої уваги відео громадського обговорення, яке сьогодні провели в Хмельницькому:

Підписатися на канал "Є" в Youtube

А на Хмельниччині сьогодні вперше запрацювали пристрої для вимірювання швидкісного режиму - «TruCAM». Ще минулого тижня патрульні поліцейські очікували, що отримають один такий пристрій, але сьогодні стало відомо, що їх в області три. Швидкість вимірюють на трьох локаціях – усі вони на трасі М-12 «Стрий - Знам'янка».

У Києві сьогодні знову говорили про Уляну Супрун. Нагадаємо, 5 лютого Окружний адміністративний суд Києва тимчасово заборонив їй виконувати обов‘язки міністра охорони здоров'я. 11 лютого суддя Сергій Каракашьян розглядав клопотання Кабміну, який просив скасувати обмеження для Супрун. «Суддя повідомив, що йому потрібен додатковий час для прийняття рішення, тому що багато документів. Про час прийняття рішення суддя повідомить додатково», – йдеться в повідомленні Міністерства охорони здоров'я. МОЗ заявляє, що спільно з Міністерством юстиції просить суд не зволікати з рішенням. «Пацієнти, яким потрібні ліки або операції за кордоном, не мають часу чекати, поки Окружний адміністративний суд наважиться винести рішення. Наша команда бореться за кожного з них і не відступить від впровадження глобальних змін у системі охорони здоров’я», – слова Уляни Супрун наводить прес-служба міністерства. Уляна Супрун стверджує, що заборона їй виконувати обов’язки міністра блокує розподілення більш ніж 600 мільйонів ліків, які треба розподілити по регіонах.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую