ye-logo.v1.2
24 Січня, 2020

Марафон весіль: у День закоханих побралось 22 пари молодят

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1684

Підписатися на канал "Є" в Youtube

До ДРАЦСу подали 12 заяв про державну реєстрацію шлюбу

У найромантичніший день року – 14 лютого у Хмельницькому побралось 22 пари. З них три пари молодять подали заяви до ДРАЦСу за день до цього і вирішили скористатись послугою «Шлюб за добу». Як розповідає начальник Хмельницького міського відділу ДРАЦС Марина Зубова, церемонію для них провели на локації у школі мистецтв.

«У День закоханих в нас тривала акція «кохання поза часом» і ДРАЦС працював з 8 ранку і до півночі. За день прийняли 12 заяв про державну реєстрацію шлюбу. Також організували урочисту подачу заяви у форматі українських традиційних заручин. Молодята приблизно знали що мало відбуватись, бо їх попросили одягнути вишиванки. Ще одній парі, яка реєструвала шлюб, ми подарували виступ танцювального колективу. Для молодят це було сюрпризом», - розповідає Мирина Зубова.

Василь та Тетяна вирішили одружитись у День закоханих

За словами начальника управління юстиції області Віктора Худняка, чимало пар вирішило одружитись у цей день і в Кам'янці-Подільському. Там для молодого подружжя, котре минулого року у цей день скористалось послугою «Шлюб за добу», подарували урочисту церемонію відзначення ситцевого весілля. Окрім того, у Волочиську організували весілля при свічках.

Для молодят підготували танцювальний номер

Заручини в етностилі можуть організувати у ДРАЦСі під час подачі заяви

Закохані зачитали одне одному обітниці. Оксана та Олександр разом п'ять років

Пара одружиться у серпні цього року

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую