ye-logo.v1.2
18 Жовтня, 2019

Переверни школу: в Хмельницькому незабаром стартує новий проект по взаємодії з підлітками

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 1041
Проект триватиме до кінця цього і протягом наступного навчального року
Проект триватиме до кінця цього і протягом наступного навчального року. Фото: ілюстрація novoshkola.com.ua

У кожному навчальному закладі, який візьме участь у проекті, буде задіяно «незалежного експерта – перевертача».

У березні в Хмельницькому стартує новий молодіжний проект «Flip over school». Як розповідає одна з організаторів, голова правління «Молодь за краще майбутнє» Леся Романюк, проект буде направлений перш за все на внутрішню роботу з особистістю. У рамках «Flip over school» заплановано низку психологічних тренінгів.

«Зараз є дуже багато проектів по розвитку лідерських якостей, які дублюють один одного. Хоча серед них є чимало якісних, але ми помітили, що сучасна молодь є більш вибагливою. Основне гасло цього проекту звучатиме: «Не можна виховати успішну і щасливу особистість, якщо вона не має внутрішньої гармонії, - каже Леся Романюк. - Часто підлітки, з якими ми спілкуємося, говорять те, що вони мають багато внутрішніх питань, з якими не можуть самостійно розібратися».

Серед тем, які будуть порушуватися під час проекту: підліткова депресія, комплекси, конфлікти, як з ними боротися. «Також ми будемо розповідати, як започаткувати старап, як безкоштовно або дуже дешево подорожувати. Будемо говорити про дружбу, - додає активістка. - У цьому нічого інноваційного, але подібні теми рідко піднімаються. Цікавинкою нашого проекту стануть «перевертачі». У кожній школі ми будемо залучати особистість, яка є цікавою, непересічною. У кожному навчальному закладі це буде інша особа. Хто буде «перевертачем», ми триматимемо до останнього моменту в таємниці».

За словами організаторів проекту, деякі навчальні заклади вже заявили про бажання взяти участь у проекті. Реєстрація на участь у проекті відкривається за кілька днів. Гугл-форма, за якою можна зареєструватися, буде на сторінці «Молодь за краще майбутнє». Реєструвати свою школу матимуть можливість, як педагоги, так і учні. Стартує проект «Flip over school» у другій половині березня.

Фото: facebook.com

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую