ye-logo.v1.2
17 Вересня, 2019

За порушення правил вигулу в хмельничанки можуть конфіскувати собаку

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1366
Вівчарка покусала чоловіка
Вівчарка покусала чоловіка. Фото: www.aif.ua

Жінка має сплатити штраф.

Хмельницький міськрайонний суд розглянув справу стосовно власниці собаки. Як повідомляють у прес-службі суду, жінка порушила правила вигулу тварин, в результаті чого її домашній улюблениць вкусив чоловіка.

«Жінка утримувала домашнього улюбленця породи «німецька вівчарка» і допустила безконтрольний вихід тварин за межі її утримання, а саме приватного будинку. У результаті цього собака вкусила потерпілого за руку, заподіявши таким чином шкоди здоров’ю чоловіка», - зазначають у суді.

Власницю собаки було визнано винною у вчиненні правопорушення передбаченого частиною 2 статті 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил тримання собак і котів) та накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі 51 гривня та конфіскація собаку.

У суді зазначають, що минулого року було розглянуто 12 справ за статтею 154 КУпАП. По усіх справах майже однотипні порушення – власники собак допустили безконтрольний вихід собак із місць їх утримання через незачинені калітки або ж вигулювали собак без намордника. Як наслідок – тварини покусали перехожих, серед яких не тільки дорослі, а й одна малолітня та одна неповнолітня дитина.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую