ye-logo.v1.2
8 Грудня, 2019

До хмельницького СІЗО намагалися передати оселедці, нафаршировані... сотнями доларів

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 4805 1
Гроші були приховані у продуктах
Гроші були приховані у продуктах. Фото: ДУ "Хмельницький слідчий ізолятор"

Їх вилучили.

Учора, 19 лютого, до державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор» намагалися передати гроші, приховані у продуктах.

Як зазначається в повідомленні установи на фейсбуці, під час огляду співробітниками установи вмісту посилки, що надійшла з Рівненщини на ім’я одного з ув’язнених, було виявлено та вилучено 200 грамів сухих дріжджів, навушники до мобільного телефону, срібний хрестик із ланцюжком... А ще - грошові кошти в сумі 2000 гривень та 500 доларів США, які знаходились в прихованому вигляді... в середині оселедців.

Зазначається, що за даним фактом співробітниками установи проводиться робота щодо оформлення та подальшого направлення до суду матеріалів за ознаками вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 188 КУпАП (незаконна передача заборонених предметів особам, яких тримають у слідчих ізоляторах, установах виконання покарань). Відповідальність за яке передбачена у вигляді попередження або накладення штрафу від п’ятнадцяти до двадцяти п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян із конфіскацією заборонених предметів.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

Віталій Українець 20.02.2019 15:25

Якщо передавали -значить в тюрмі є за що платити. Все налагоджено адміністраціею.

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую