ye-logo.v1.2
18 Серпня, 2019

В Кам’янці-Подільському розшукують зниклого чоловіка

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 947
Поліція просить повідомляти усіх, кому щось відомо про місцеперебування Віталія Данилова
Поліція просить повідомляти усіх, кому щось відомо про місцеперебування Віталія Данилова. Фото: Кам'янець-Подільський відділ поліції

Він пішов з дому ще в липні минулого року.

В Кам’янці-Подільському розшукують чоловіка, який зник безвісти ще рік тому. Повідомлення про розшук поширює Кам'янець-Подільський відділ поліції Головного управління Національної поліції області.

За словами правоохоронців, Данилов Віталій Михайлович, 05.06.1978 року народження, що проживав у місті на вулиці Проектна 10/23, пішов з дому ще 30 липня 2018 року.

«В чому чоловік був одягнений не відомо. Пішов, взявши із собою паспорт, засоби гігієни, рюкзак синього кольору, телефон (наразі телефон не працює). Особливі прикмети: на грудній клітці з лівого боку шрам у вигляді символу Інь-Янь, на спині татуювання у вигляді ящірки, ліва рука від плеча до зап’ястя у різних татуювання. Зріст близько 178 сантиметрів, худорлявої тілобудови, волосся коротке темно русе, на обличчі не велика борідка, розмір взуття 43», - розповідають у поліції.

Правоохоронці звертаються до усіх громадян, кому щось відомо про місце знаходження Данилова Віталія, повідомляти до відділку поліції. Контактні телефони (03849) 6-45-22, 6-45-00 та (097) 638-30-47.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую