ye-logo.v1.2
20 Серпня, 2019

Хмельницька прикордонна академія стала членом європейської агенції з охорони зовнішніх кордонів

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1291
В прикордонній академії вручили відзнаки військовим
В прикордонній академії вручили відзнаки військовим. Фото: автора

Прикордонникам вручили державні нагороди.

Учора, 20 лютого, у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького підбивали підсумки роботи за 2018 рік. За словами ректора навчального закладу Олега Шинкарука, минулий навчальний рік був часом зростання і виконання практично всіх планів.

«Серед здобутків – включення академії до асоційованих членів європейської агенції «Frontex». Це дає можливість європейського розвитку академії, потужного впровадження стандартів НАТО в підготовці офіцерських кадрів», - зазначив ректор.

Олег Шинкарук додав, що мережа «Frontex» складається із 40 навчальних закладів провідних європейських країн. Наразі академія започатковує новий формат співпраці з агенцією - це поїздки викладачів на міжнародні форуми, тренінги. Водночас, академія готова і може багато чому навчити міжнародних партнерів. Уже заплановано заходи, які відбуватимуться в рамках співпраці на базі хмельницького начального закладу.

В академії обговорили результити роботи у 2018 році

Окрім підбиття підсумків, прикордонникам вручили нагороди. Президентські відзнаки за відмінну службу, участь в антитерористичній операції отримали 14 військових.

Прикордонникам вручили державні нагороди

Довідково: Європейська Агенція з прикордонної та берегової охорони (FRONTEX) - агентство Європейського Союзу, яке займається охороною зовнішніх кордонів. Це агентство є відповідальним за координацію діяльності національних прикордонних служб та забезпечує надійність кордонів країн-членів ЄС з іншими країнами.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую