ye-logo.v1.2
11 Грудня, 2019

До Хмельницького з навчань на Півдні України повернулися безпілотні літаки-розвідники

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1133
Залізничні платформи з бойовою технікою та автомобілями забезпечення прибули до Хмельницького
Залізничні платформи з бойовою технікою та автомобілями забезпечення прибули до Хмельницького. Фото: Андрія Агєєва

Навчання відбулися на Державному випробувальному полігоні «Ягарлик».

До пункту постійної дислокації у Хмельницькому повернувся один із підрозділів полку дистанційно-керованих літальних апаратів, який брав участь у навчаннях в Херсонській області. Учора залізничні платформи з бойовою технікою та автомобілями забезпечення прибули до залізничної станції «Хмельницький». Про це повідомив прес-офіцер Андрій Агєєв.

Зазначає з посиланням на слова командира полку полковника Сергія Бурденюка, що визначений підрозділ повернувся з навчань підрозділів зенітних ракетних військ Повітряних Сил та ЗРП сухопутної компоненти, що пройшли на Державному випробувальному полігоні «Ягарлик».

«Ми провели свої тактико-спеціальні навчання. Перевіряли дії, навченість військовослужбовців з передислокування залізничним ешелоном до визначеного району, спроможність вміння та навики з виконання практичних пусків літаків-розвідників. Ми забезпечили випробування зенітних ракетних комплексів протиповітряної оборони Сухопутних військ та Повітряних Сил Збройних Сил України. Наша техніка, переважно, виконувала функцію малорозмірної, складної повітряної мішені», - каже командир полку «безпілотників» полковник Сергій Бурденюк.

Під час навчань перевіряли дії, навченість військовослужбовців з передислокування залізничним ешелоном до визначеного району, спроможність вміння та навики з виконання практичних пусків літаків-розвідників. Фото: Андрія Агєєва.

Крім того, полковник Сергій Бурденюк зауважив, що визначений бойовий склад ескадрильї полку, стартові загони, підрозділи забезпечення бойових пусків літаків-розвідників пройшли на півдні України хороше випробування «боєм», підігруючи підрозділам зенітних ракетних військ Повітряних Сил та ЗРП сухопутної компоненти.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую