ye-logo.v1.2
12 Грудня, 2019

У Хмельницькому на ремонт контейнерних майданчиків дали півмільйона

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1446
На ремонт майданчиків у 2019 році у міському бюджеті передбачені кошти у сумі 500 тисяч гривень
На ремонт майданчиків у 2019 році у міському бюджеті передбачені кошти у сумі 500 тисяч гривень. Фото: khm.gov.ua

Перший майданчик закритого типу взялися облаштовувати на вулиці Гагаріна.

У Хмельницькому розпочали облаштовувати на вулицях контейнерні майданчики закритого типу. Як повідомляє прес-служба Хмельницької міської ради, на ремонт майданчиків у 2019 році у міському бюджеті передбачені кошти у сумі 500 тисяч гривень.

«Перший у цьому році облаштовують майданчик для контейнерів зі сміттям, що знаходиться на вулиці Гагаріна, між будинками №32 і №34. Підрядники уже залили майданчик бетоном з армуванням на рівні з дорожнім покриттям», - повідомляють в прес-службі.

Разом з тим Управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста нагадує хмельничанам, що, згідно з Правилами благоустрою території міста Хмельницького на прибудинкових територіях та на територіях загального користування забороняється залишати будівельні матеріали, будівельне сміття.

Перший у цьому році облаштовують майданчик для контейнерів зі сміттям, що знаходиться на вулиці Гагаріна. Фото: khm.gov.ua

Додають, що на час ремонту будинків чи квартир в багатоповерхових будинках, особи, які проводять ремонт, мають узгоджувати з управляючими муніципальними компаніями, комітетами самоорганізації мікрорайонів, квартальними комітетами, ОСББ місце для тимчасового складування цих будівельних матеріалів чи будівельного сміття.

За неналежне виконання вимог цих Правил винних осіб штрафуватимуть.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую