ye-logo.v1.2
26 Січня, 2020

Коропи, карасі та раки: що ще вилучив рибоохоронний патруль

Олександр НІКІТІН Суспільство 1258
За порушення правил рибальства загрожує штраф
За порушення правил рибальства загрожує штраф. Фото: khm.darg.gov.ua

За тиждень інспектори зафіксували 12 порушень.

«У ході проведених заходів вилучено 147 кілограмів водних біоресурсів, з яких 20 кілограмів – раки. Збитки, завдані рибному господарству, склали понад чотири тисячі гривень», - повідомили в управлінні Державного рибного агентства рибного господарства в Хмельницькій області, звітуючи про роботу інспекторів Хмельницького рибоохоронного патруля з 22 по 28 лютого.

Для прикладу, на ринку в Чемерівцях патрульні виявили місцевого жителя, який торгував рибою без відповідних документів. Чоловік намагався продати 20 кілограмів коропа, 10 кілограмів карася та 15 кілограмів товстолоба.

У Славуті ж в річці Горинь рибоохоронці зафіксували незаконне підводне полювання із застосуванням підсвічування. «При цьому двоє порушників встигли наловити 88 раків, - додали в управлінні. - Також протягом 26-27 лютого на ринках Хмельниччини було зафіксовано незаконний продаж водних біоресурсів. Місцеві жителі реалізовували без відповідних документів 7 кілограмів коропа, 10 кілограмів карася, 50 кілограмів піленгаса та 15 кілограмів раків. Інциденти трапились на ринках в Старій Синяві та в Кам’янці-Подільському».

Хмельницький рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватись Правил любительського і спортивного рибальства. А в разі виявлення порушення - повідомляти за номером телефону всеукраїнської безкоштовної «гарячої лінії»: 0 (800) 50-52-50 або на «гарячу лінію» відомства: (068) 384-98 -10.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую