ye-logo.v1.2
22 Жовтня, 2019

У Старокостянтинові планують зайнятись сортуванням сміття

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1319
У Старокостянтинові планують вставновити конетйнери для сортування сміття
У Старокостянтинові планують вставновити конетйнери для сортування сміття. Фото: ілюстративне з life.pravda.com.ua

Облрада підтримала проект громадської організації.

Проект громадської організації «Старокостянтинів небайдужий» переміг у конкурсі мікропроектів Хмельницької обласної ради. Згідно з умовами, активісти отримають половину фінансування для впровадження заходів щодо сортування сміття у Старокостянтинові.

«За умовами, загальна сума вартості проекту не могла перевищувати 300 тисяч гривень, з них 50 відсотків фінансує область, а решту ми повинні знайти своїми силами. У проекті ми передбачили вклад нашої ГО та вклад громади у сумі близько 40 тисяч гривень. Також, Старокостянтинівська міська рада взяла на себе зобов’язання підтримати проект та профінансувати його в розмірі 111 тисяч гривень», - розповідає голова ГО «Старокостянтинів небайдужий» Сергій Пікуля.

За його словами, проект складається з двох частини. Перша — це придбання 20 контейнерів для сортування сміття і встановлення їх по місту. Ще 30 контейнерів буде закуплено для міських шкіл, по 3 для кожної.

«Друга частина — це проведення серій тренінгів у кожному районі, де буде встановлено контейнери. Ми плануємо збирати людей і розповідати їм про необхідність та важливість сортування сміття, як правильно це робити. Таким чином, хочемо людей зацікавити. Шукаємо тих, хто допоможе реалізувати проект. Це, зокрема, місцеві мешканці, які будуть контролювати наповненість і цілісність контейнерів»,- зазначає Сергій Пікуля.

Додає, що проект «Сортуй сміття – бережи довкілля!» розрахований на рік, однак, коли він стартує, поки ніхто не знає. Наразі необхідно, щоб міськрада остаточно виділила кошти, адже тільки після того, надійде обіцяна суму від облради.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую