ye-logo.v1.2
20 Листопада, 2019

Підсумки дня: святкові будні і весняні клопоти

Ангеліна Мовчан Суспільство 1250
Яким був день 7 березні - у короткому огляді новин
Яким був день 7 березні - у короткому огляді новин. Фото: dostyp.com.ua

Короткий огляд новин за сьогодні.

Передсвятковий день 7 березня був коротким робочим, але від того не менш пробуктивним і приємним. Як і годиться, напередодні чимало хмельничан намагалися привітати своїх колег, друзів, знайомих (ті, хто святкують ще 8 Березня). Сайт «Є» проінспектував ціна на найпоширеніші презенти – квіти. Якщо коротко – ціна зросла на декілька гривень. Детальніше – читайте за посиланням.

А ось у Кам‘янці-Подільському відбулося чимало подій, які поклали початок хорошим змінам у місті.
Виконавчий комітет Кам‘янець-Подільської міської ради дав символічний старт реалізації проектів Громадського бюджету і вже незабаром у місті з’явиться проект, який буде цікавий для активної молоді, яка займається спортом. Це - проект будівництва майданчика для велосипедистів-екстремалів і скейтерів в парку Героїв Євромайдану. Вартість його – 430 тисяч гривень.

А ще від сьогодні світлофори в межах цього міста працюватимуть у режимі «нон-стоп». За словами заступника Кам'янець-Подільського міського голови Сергія Бабія, таким чином хочуть зменшити аварійність на дорогах

Також цього дня у Кам’янець-Подільському перинатальному центрі презентували нове обладнання, завдяки якому будуть проводитись операції в малоінвазивній гінекології.

Тим часом, у Хмельницькому готуються до справжньої, а не календарної весни. Міська рада повідомила, що «Зелені відходи» мешканців приватних будинків на хмельницькому полігоні прийматимуть безкоштовно, тобто гілля, відходів з городів приватного сектору та інше. Люди складують таке сміття зазвичай біля контейнерних майданчиків та на тротуарах, газонах. Хоча плата за вивезення листя, відходів з городів та гілля не входить до складу тарифу на вивезення твердих побутових відходів.

А поки весна лише календарна, пропонуємо вам роз’яснення Ощадбанку, що потрібно робити субсидіантам, аби отримати гроші. Детальніше читайте у статті.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую