ye-logo.v1.2
21 Лютого, 2020

Ще чотири парафії на Чемеровеччині та Городоччині перейшли до ПЦУ

Суспільство 5647 1
Вже 59 парафій в області, перейшла до ПЦУ з дня Об'єднавчого собору, що відбувся в Києві 15 грудня
Вже 59 парафій в області, перейшла до ПЦУ з дня Об'єднавчого собору, що відбувся в Києві 15 грудня. Фото: bukoda.gov.ua

Зазначається, що уже 59 парафій покинули РПЦ.

Три парафії на Чемеровеччині у селі Слобідка Смотрицька (Свято-Покровська парафія), селі Вишнівчик (парафія Різдва Пресвятої Богородиці) та Завадівка (парафія архистратига Божого Михаїла) заявили про перехід до Православної церкви України. В усіх трьох править настоятель протоієрей Михайло Котуцький. Ще одна парафія покинула РПЦ у селі Бедриківці Городоцького району. Це парафія на честь святого великомученика Димитрія Солунського (настоятель протоієрей Василь Сідляр).

Про перехід на своїй сторінці у фейсбук повідомив митрополит Антоній Махота. Рішення про перехід приймали на зборах громади.

Як зазначає митрополит, вже 59 парафій в області, перейшла до ПЦУ з дня Об’єднавчого собору, що відбувся в Києві 15 грудня.

 

Коментарі:

Дмитро 18.03.2019 08:31

А толку з тих переходів?В ПЦУ Хмельницької єпархії ні кафедрального собору ні єпархіального Управління. Парафії які перейшли без священика неможуть його отримати бо з кадрами ПЦУ гостра потреба .А де які кадри,які зараз біля митрополита Антонія,то це взагалі "моральна каналізація".Адже беруть в ПЦУ всіх бажаючих.

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую