ye-logo.v1.2
17 Жовтня, 2019

У Нетішині помер керівник комунального підприємства

Олександр НІКІТІН Суспільство 4836
Сергію Шевчуку було 40 років
Сергію Шевчуку було 40 років. Фото: netishynrada.gov.ua

Сергію Шевчуку було 40 років.

Сьогодні, 19 березня, перестало битися серце Сергія Шевчука, начальника комунального підприємства Нетішинської міської ради «Житлово-комунальне об’єднання». Про це повідомляє прес-служба міськради.

Сергій Васильович із 2016 по 2018 роки працював на посаді юриста та фахівця у сфері публічних закупівель комунального підприємства «Благоустрій». А в серпні 2018 року очолив КП «ЖКО».

«Життя йому відміряло всього лише 40 років – вік, сповнений надій і мрій, нездійснених планів і задумів… Відійшла у вічність світла, щира, добра людина, - йдеться у повідомленні на сайті Нетішинської міської ради. - Молодим, енергійним прийшов Сергій Васильович керівником у колектив КП НМР «ЖКО». Раптова смерть стала на заваді усім його сподіванням…»

Сергій Шевчук народився 3 грудня 1978 року в селі Гриців Шепетівського району. Був одружений. Без батька залишилася донька.

Завтра, 20 березня об 11.00 у Нетішині за адресою вулиця Будівельників, 7 (1 під'їзд), відбудеться прощання з Сергієм Васильович. Поховають пана Шевчука в селі Комарівка, яке неподалік міста-енергетиків.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую