ye-logo.v1.2
6 Грудня, 2019

Підсумки дня: про дебати та тролейбусний колапс

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 1889
Дебати між Зеленським та Порошенком відбудуться. Навіть... якщо вони не прийдуть на
Дебати між Зеленським та Порошенком відбудуться. Навіть... якщо вони не прийдуть на "Суспільне". Фото: колаж bbc.com

Якими були новини 9 квітня.

«Стадіон, так стадіон», забіг у піжамах, що не відбувся, тарифи на вивіз сміття й не тільки. Про новини дня, що минає, у традиційних підсумках від сайту «Є».

Сьогодні, 9 квітня, в обідню пору в Хмельницькому стався певний транспортний колапс. Зупинилися тролейбуси, чиї маршрути пролягають через вулицю Тернопільську – від «Новатора» до «Катіону». І така зупинка була декількагодинною. Причина – пошкоджена вантажівкою контактна мережа. Рух тролейбусів відновили вже після 18-ої. 

Якщо пошкодження мережі – це людський фактор, то ось дощ, який завадив проведенню певного заходу – то примхи природи. В обласному центрі сьогодні мали провести весняний фан-забіг у піжамах. Організатори якого очікували на чималу кількість учасників, але… Через погодні умови вирішили перенести свій захід на іншу дату.

Від справ розважальних, до політичних. Дебатам кандидатів у президенти бути! Принаймні, вони передбачені законодавством. А ось якими вони можуть стати, нині говорили на брифінгу в Центральній виборчій комісії. Там, зокрема, наголосили, що дебати мають пройти 19 квітня о 20.00 на суспільному мовнику. Саме це передбачено Законом. А ось те, що може називають дебатами на НСК «Олімпійський», може розцінюватися, як ток-шоу та оплачуватися з передвиборчих фондів кандидатів. Якщо ж на «Олімпійському» відбудуться таке ток-шоу 19 квітня о 19.00, то, як припустив голова Національної суспільної телекомпанії Зураб Аласанія, на офіційні дебати кандидати Володимир Зеленський та Петро Порошенко можуть просто не встигнути. Тоді на суспільному мовнику о 20.00 «картинку» замінять нейтральним відео з рядком про те, що кандидати проігнорували вимогу законодавства. Якщо з’явиться лише один із них, то він матиме повне право використати час ефіру на власну агітацію.

У Меджибожі Летичівського району в Державному історико-культурному заповіднику «Межибіж» на показ виставили унікальну відреставровану знахідку – скляний кубок, який датується кінцем XVIII – початком XIX століття. Скляну посудину знайдено археологами цього року, можна буде побачити протягом квітня.

Від минулого до майбутнього. Вже з 20 квітня в Хмельницькому подоржчає вивіз сміття для абонентів КП «Спецкомунтранс». Відповідне рішення було ухвалене виконавчим комітетом Хмельницької ради, за яким, в середньому, послуга з вивезення побутових відходів здорожчає на 5,5 гривні з кожного зареєстрованого зат місцем проживання хмельничанина. Про нові ціни читайте у новині «Хмельничанам доведеться платити за вивіз сміття за новими тарифами».

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую