ye-logo.v1.2
19 Жовтня, 2019

Понад дві сотні байкерів відкрили мотосезон у Хмельницькому (ФОТО)

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 5812
Байкери відкрили новий сезон
Байкери відкрили новий сезон. Фото: автора

Гучна колона мотоциклістів проїхала вулицями міста.

Відкриття мотосезону в Хмельницькому відбулося сьогодні, 20 квітня. Кілька сотень власників «залізних коней» зібралися разом у парку імені Михайла Чекмана. Протягом кількох годин мотоциклісти спілкувалися, демонстрували свої вміння їзди на двоколісному та активно катали на байках дітей і дорослих.

«Сьогодні приїхало понад двісті мотоциклістів з різних міст України. Ми катались, ми відпочивали, ми спілкувались. Подібні заходи організовуємо для розвитку моторуху, щоб хмельничани знали, що байкери такі ж люди, які всі. Що треба бути ближче один до одного й жити в мирі та злагоді», - розповів один з організаторів події, голова Хмельницької асоціації мотоциклістів (ХАМ) Володимир Бадлюк.

Байкери катали хмельничан на своїх мотоциклах.

Під час відкриття нового мотосезону організатори вирішили провести благодійну акцію «Байкери дітям». Всі охочі хмельничани могли покататись на справжніх мотоциклах, відчути себе байкерами та зробити яскраві фото. У цей час волонтери збирали гроші на лікування дворічній Мілані Саламатовій, яка хворіє на гострий лімфобластний лейкоз.

«Зібрані гроші ми перерахуємо на картку батькам маленької Мілани. Увечері обов’язково в соцмережах оприлюднимо суму, яку вдалося зібрати», - додає голова ХАМ.

Серед охочих покататись було багато діток.

Після завершення акції байкери вишикувалися колону і під гучний рев моторів та звуки сигналу вирушили проїхатися вулицями міста. Супроводжував мотоциклістів автомобіль патрульної поліції. Завершився мотопробіг спільним фото байкерів на майдані Незалежності. Уже ввечері вони знову зберуться на вечірці в одному з закладів міста.

У парку Чекмана подія тривала протягом кількох годин.

Байкери з'їхалися з різних міст України.

Раніше відкриття мотосезону в Хмельницькому відбувалося на майданчику перед кінотеатром Шевченка.

Цього року - на площі біля фонтану у парку Чекмана.

Багато хмельничан прийшло поглянути на байкерську "тусовку".

Були й зовсім юні байкери.

Хмельничан катали по парку за прокладеним маршрутом.

Потім байкери виїхали колоною на вулиці міста.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую