ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Нові дані чисельності населення Хмельниччини

Суспільство 10769
Основним фактором зменшення чисельності населення Хмельницької області залишається його природне скорочення
Основним фактором зменшення чисельності населення Хмельницької області залишається його природне скорочення. Фото: колаж автора

Тенденція до скорочення триває.

Головне управління статистики в Хмельницькій області оприлюднило чергові дані щодо чисельності наявного населення в області. За оцінкою станом на перше березня на Хмельниччині проживали 1 мільйон 262 тисячі 915 осіб. 

«Унаслідок демографічних процесів, які відбулися впродовж січня–лютого, чисельність наявного населення скоротилась на 1790 осіб, - повідомили в Головному управлінні статистики Хмельницької області. - Основним фактором зменшення чисельності населення було його природне скорочення – 1982 особи, водночас зафіксовано міграційний приріст населення – 192 особи».

За два місяці в області народилось 1691 немовля. Водночас зареєстровали 3673 померлих. Серед причин смерті населення області перше місце посідали хвороби системи кровообігу (63,4%), друге – новоутворення (11,3%), третє – хвороби органів дихання (3,9%).

Серед міст області, найбільша чисельність населення, за даними статуправління, в Хмельницькому – понад 271 тисяча людей. У Кам’янці-Подільському, за оцінкою, станом на початок березня мешкало більше, ніж 99,5 тисяч людей. Третім містом за кількістю населення в області є Шепетівка – 41,5 тисячі мешканців. Розрахунки чисельності населення здійснювали на основі наявних адміністративних даних щодо державної реєстрації народження і смерті та зміни реєстрації місця проживання.

Нагадаємо, за минулий рік населення Хмельниччини скоротилося майже на 10 тисяч осіб.

 

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую