ye-logo.v1.2
20 Жовтня, 2019

Коли у Хмельницькому запрацюють фонтани

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1589
Графік роботи фонтанів поки не відомий
Графік роботи фонтанів поки не відомий. Фото: автора

Увімкнуть лише шість з восьми водограїв.

На Великдень, 28 квітня, в обласному центрі запрацюють фонтани. В управлінні Житлово-комунального господарства кажуть, що водограї наразі готують до запуску. І якщо дозволить погода, в неділю їх увімкнуть.

«Зазвичай, фонтани у Хмельницькому починають працювати з 1 травня, але цьогоріч ми вирішили запустити їх раніше – на Великдень. Сьогодні наші працівники перевіряють, чи після зими «небайдужі» мешканці нічого не викрутили і не поламали. Також сьогодні буде здійснений пробний запуск фонтанів, і якщо все працюватиме, в неділю водограї запрацюють», - розповіла начальник відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради Тетяна Циб.

Загалом, цього року у Хмельницькому запрацює шість фонтанів: два у парку імені Тараса Шевченка, по одному в Дендропарку та парку імені Михайла Чекмана, також водограй на привокзальній площі і «Фонтан закоханих» на площі Свободи.

«Два фонтани, які розміщені на майдані Незалежності не працюватимуть. Система водопостачання та водовідведення у них в аварійному стані і їх запуск може спричинити негативні наслідки», - зазначила Тетяна Циб.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую