ye-logo.v1.2
15 Грудня, 2019

В Старокостянтинові відкриють «Агенцію змін»

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1233
«Агенція змін» буде постійно діючим суспільним простором
«Агенція змін» буде постійно діючим суспільним простором. Фото: starkonnb.info

Тут можна буде реалізувати власні ідеї.

В Старокостянтинові відбудеться відкриття першого на теренах району Центру розвитку та підтримки громадських ініціатив «Агенція змін». Відкриття заплановане на 12 травня о 10:00 в Центральній районній бібліотеці.

«Такий Центр має на меті підвищити громадську активність мешканців громади. Він розпочне свою роботу з проведення серії тренінгів з проектного менеджменту та фінансування створених учасниками проектів», - зазначає Сергій Худий, голова комітету ГО «Старокостянтинів небайдужий».

Зазначає, що проект розрахований на 5 років і реалізується громадською організацією «Старокостянтинів небайдужий» за сприяння Старокостянтинівської районної ради та райдержадміністрації, а також Корпусу Миру США.

«Агенція змін» буде постійно діючим суспільним простором, що надаватиме можливість усім бажаючим пройти навчання та отримати консультації на різноманітні теми. Наприклад, як реалізувати чи розвинути власну ініціативу, ідею чи справу. Тут можна буде зустріти однодумців, сформувати команду, провести презентацію, обговорення, тренінги, майстер-класи. Словом працювати, розважатися, навчатися, цікаво та пізнавально проводити час», - каже Сергій Худий.

За його словами, створення такої «Агенції змін» в місті дуже доречне, адже для розвитку громадських ініціатив часто не вистачає практичної , методичної і фінансової підтримки. А завдяки розвитку співпраці громади, бізнесу та органів влади в напрямку написання та створення проектів, можна буде залучати ґрантові кошти та інвестицій задля вирішення потреб громади у районі та місті.

Тренерами «Агенції змін» стануть: Катерина Савчук - радник з регіонального розвитку Центру розвитку місцевого самоврядування, Степан Кушнір - консультант з питань залучення фінансової та експертної підтримки для бізнесу, Liam Foran, волонтер Корпусу Миру США та Сергій Худий — голова комітету ГО «Старокостянтинів небайдужий».

Графік тренінгів:
12.05.2019 - Відкриття. Тренінг 1: «Як розвинути лідерські якості».
19.05.2019 - Тренінг 2: «Вступ до проектного менеджменту. Етапи планування та реалізації проекту».
26.05.2019 - Тренінг 3: «Цілі та задачі проекту».
02.06.2019 - Тренінг 4: «План дій».
09.06.2019 - Тренінг 5: «Моніторинг та оцінювання. Індикатори».
15.06.2019 - Тренінг 6: «Фандрейзинг - як і де шукати фінансування».
30.06.2019р. відбудеться форум-презентація проектів напрацьованих учасниками, за результатами якого переможці отримають фінансування на реалізацію своїх ідей.

Оскільки кількість учасників обмежена, тому відбір на тренінги буде здійснюватись на основі інформації заявок, які можна подати тут.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую