ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Як «відпрацьовуватимуть» школярі Хмельницького тривалі вихідні

Суспільство 4599
В кінці квітня - початку травня вихідними будуть п
В кінці квітня - початку травня вихідними будуть п'ять днів. Фото: womo.ua

Наприкінці квітня - на початку травня вихідними будуть п'ять днів поспіль.

Згідно з рішенням Уряду, вихідний день у неділю, 28 квітня, на який випадає Пасха, переноситься на понеділок. Таким чином усі державні структури не працюватимуть, в тому числі і навчальні заклади.

«Школярі Хмельницького матимуть 5 днів вихідних – до 1 травня включно. 2 травня навчальний процес відновиться. Однак 30-те квітня школярам прийдеться відпрацювати у суботу, 11 травня», - розповіла виконувач обов’язків директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Людмила Корнієцька.

Крім того, у травні українці матимуть 9 вихідних і 22 робочих дні. Офіційними святами в травні вважаються День праці (1 травня) і День перемоги (9 травня). Згідно з розпорядженням Кабміну, ці дні оголошені державними вихідними і відпрацьовувати їх не потрібно. Також 8 травня відзначається День пам'яті за загиблими у Другій Світовій війні, проте цей день не є вихідним.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую