ye-logo.v1.2
22 Жовтня, 2019

У Хмельницьке СІЗО намагалися передати дріжджі

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 1449
Дріжджі були заховані у консервах
Дріжджі були заховані у консервах. Фото: ілюстрація shutterstock.com

Заборонену речовину вилучили.

Учора, 26 квітня, до Хмельницького слідчого ізолятора намагались передати заборонені предмети. Як повідомляють у прес-службі СІЗО, жителька Летичева приховала у два згортки сухих дріждів у середині банки із м'ясними консервами.

«Під час догляду посилки, що адресувалась громадянкою Летичева ув'язненому, який утримується в установі за підозрою у вчинені злочину передбаченого статті 115 частини 2 Кримінального Кодексу України було виявлено і вилучено два згортки із сухими дріжджями, - йдеться у повідомленні. - Вони знаходились в прихованому вигляді в середині банки із м'ясними консервами». 

За цим фактом співробітниками установи проводиться робота щодо оформлення та подальшого направлення до суду матеріалів за ознаками вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 188 Кодексу України про адміністративні правопорушення (незаконна передача заборонених предметів особам, яких тримають у слідчих ізоляторах, установах виконання покарань). Відповідальність за це передбачено у вигляді попередження або накладення штрафу від п’ятнадцяти до двадцяти п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян із конфіскацією заборонених предметів.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую