ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому відбудеться загальноміський пікнік для молоді

Суспільство 7897
Молодь збереться у Молодіжному парку
Молодь збереться у Молодіжному парку. Фото: ілюстрація з архіву редакції

Юних хмельничан запрошують на відпочинок на природі.

У середині травня в Хмельницькому запланували пікнік для молоді. Ініціаторами події стали учасники ГО «Молодь за краще майбутнє». Як розповідають активісти, запрошують перш за все старшокласників та студентів.

«Буде дуже багато активностей, веселих ігор. Облаштуємо спортивні локації, організуємо флешмоби. Обов’язково – багато приємного спілкування. Традиційно для пікніка насмажимо сардельок, - говорить голова правління «Молодь за краще майбутнє» Леся Романюк. – Хочемо просто створити якісний тверезий відпочинок для молоді».

Подібні заходи активісти організовують не вперше, а тому наголошують: молодь має потребу в таких подіях. «Раніше вже були подібні пікніки. Ми бачимо, що школярі та студенти гарно долучаються. У теплий сезон акцій на свіжому повітрі буде багато. Влітку будемо проводити кіноперегляди під відкритим небом», - додає Леся Романюк.

Міський пікнік для молоді відбудеться у суботу, 18 травня. Розпочнеться о 14-ій годині у Молодіжному парку. Вартість участі: 30 гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Робота для вас

  Так  Ні, дякую