ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на тиждень: весна на повну “стукає у двері”

Суспільство 2185

Від похолодання до спеки, від сонця до дощів.

Останні дні квітня, а також перші травня, будуть різними на кліматичні умови як в Україні, так і в Хмельницькій області. Цього тижня синоптики прогнозують температурні “гойдалки”, прохолодні та спекотні дні. Отож, прогноз погоди на 30 квітня - 5 травня.

Завтра, 30 квітня прогнозують грози та хмарний день на всій території Хмельниччини. За даним Українського Гідрометеоцентру, вночі у більшості районів буде до 10 градусів тепла, а ось вдень - 14-16 градусів вище нуля. За даними ресурсу “Ventusky”, дощі з грозами ймовірні в другій половині дня. Та й здебільшого в центральних та південних районах області.

А ось перший день травня може стати одним із найпрохолодніших за останні тижні. За прогнозами “Синоптика”, протягом усього дня дощитиме, а денна температура підвищеться не вище 10 градусів із позначкою плюс.

Та вже другого травня знову очікують весняну спеку. Прогнозують до 17 градусів тепла. Опади малоімовірні. У п’ятницю, третього травня, ще тепліше - до 18 градусів з позначкою плюс. А в Кам’янець-Подільському районі - до 19 градусів тепла.

Вже у вихідні температура повітря знову зниуватиметься. І дощі повернуться. Якщо в суботу, четвертого травня, буде 14-16 градусів тепла, та й дощитиме, то осб у неділю... П’ятого травня прогнозують 10-12 градусів. Найтепліше у Старокостянтинівському районі, на решті території Хмельниччини - прохолодніше. А ось дощі вбачають усюди. Утім, це весна. Коли на дворі тепло та й падає дощ, усе навкруги розцвітає та росте.

Ми ж нагадуємо, що довгострокові прогнози погоди не завжди бувають точними.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую