ye-logo.v1.2
16 Жовтня, 2019

На правах реклами Спортивне харчування: їмо та худнемо

На правах реклами— На правах реклами Суспільство 914
Фото: Для досягнення бажаного результату потрібно змінити режим харчування.

За оцінками експертів, кількість постійних відвідувачів спортивних залів та фітнес-клубів в нашій країні збільшилась за останні три роки вдвічі.

Гарна підтягнута фігура дозволяє отримати посаду із вищою заробітною платою та свідчить про здатність особистості створювати жорсткий спортивний режим заради здоров’я та краси.

Важкі тренування не дають гарного результату без зміни режиму харчування. Фахівці відмічають, що вживання особливого спортивного харчування та вітамінно-мінеральних комплексів набагато прискорює отримання поставлених спортсменом завдань. Залишається обрати надійний сайт, що допоможе підібрати якісні препарати та комплекси для зміни харчового режиму.

Більшість початківців фітнес-залів відвідують заклади заради позбавлення від зайвого жиру та покращення зовнішнього вигляду. Обирайте комплексний режим тренувань що поєднує групові заняття в залі із індивідуальними тренуваннями під наглядом персонального тренера. Додатково – щоденні фізичні навантаження, відмова від ліфту та муніципального транспорту, плавання та велосипедні прогулянки.

Активізації метаболізму та зменшенню маси жиру в організмі сприяють спеціальні жироспалювальні комплекси та протеїнові коктейлі:

- перші прискорюють обмін речовин та зв’язують жир, що отримує наш організм із їжею;

- другі змушують організм спалювати зайві жирові клітини задля переробки білкових речовин, що є базою протеїнового коктейлю.

Дуже часто результат тренувань не влаштовує спортсмена. Причини – індивідуальні особливості гормонального стану. Змінити картинку и забезпечити активізацію метаболізму дозволяють особливі каталізатори – амінокислоти. Використання комплексів амінокислот у харчування під час схуднення дозволяє прискорити процес та швидко пройти «зону плато», коли вага не змінюється навіть при підвищених навантаженнях.

Особливу увагу слід приділити L-картініну – особливій амінокислоті, що зменшує кількість жиру на клітинному рівні та забезпечує стійкий процес ліполізу. Клінічні дослідження підтверджують – без цієї амінокислоти схуднення неможливе.

Обмін речовин – складний комплексний процес, який не пробачає помилок. Зміна звичного району під час дієти неодмінно змінює баланс корисних речовин, що отримує організм разом із їжею. Дефіцит вітамінів та мінералів підтримують спортивні мультивітамінні комплекси, що розроблені особливо для активізації метаболізму, підвищення імунітету та збереження м’язових структур під час інтенсивних кардіотренувань.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую