ye-logo.v1.2
20 Вересня, 2019

Працівника Хмельницького СІЗО впіймали із забороненими предметами

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 3310
У працівника СІЗО вилучили заборонену речовину
У працівника СІЗО вилучили заборонену речовину. Фото: facebook.com

Також в його кабінеті знайшли підроблене посвідчення учасника бойових дій.

Вчора, 11 травня, в ході перевірки оперативної інформації було проведено догляд особистих речей працівника Хмельницького слідчого ізолятора, який намагався пройти на територію охоронюваної зони установи. Як повідомляють у прес-службі СІЗО, у чоловіка за ременем штанів було виявлено та вилучено поліетиленовий пакунок із сухими дріжджами.

«За даним фактом складено та в подальшому буде направлено до суду матеріали за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 188 Кодексу України про адміністративні правопорушення (незаконна передача заборонених предметів особам, яких тримають у слідчих ізоляторах, установах виконання покарань)», - йдеться у повідомленні.

Після цього перевірили службовий кабінет працівника установи. «У металевій шафі для зберігання документів виявлено посвідчення учасника бойових дій, яке мало явні ознаки підроблення та було оформлене на ім’я іншого громадянина», - додають у прес-службі.

За фактом цієї події до установи викликано слідчо-оперативну групу, яка вилучила посвідчення та склала процесуальні документи щодо прийняття рішення згідно чинного законодавства України.

Посвідчення вилучили.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую