ye-logo.v1.2
22 Вересня, 2019

В Університеті третього віку відсвяткували випуск

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1579
Усі 850 «студентів» отримали сертифікати
Усі 850 «студентів» отримали сертифікати. Фото: khm.gov.ua

850 «студентів» отримали сертифікати про завершення навчання.

У Хмельницькому міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбувся другий випуск «студентів» Університету третього віку, повідомляє прес-служба міської ради.

Відкрила незвичайний випускний директор міського територіального центру соціального обслуговування Ірина Ковальчук. Усі 850 «студентів», найстаршому з яких 89 років, отримали сертифікати, частина випускників демонстрували свої здібності і таланти.

«Наразі в університеті діють 17 факультетів. Впродовж 2018-2019 років у 54-х групах за різними спеціальностями навчалися літні люди: жінки віком від 55 років і старші 60 років чоловіки. Загалом 1326 слухачів різних курсів та спеціальностей», - повідомляють у міськраді.

 

У Хмельницькому міському територіальному центрі соціального обслуговування відбувся другий випуск «студентів» Університету третього віку. Фото: khm.gov.ua

Додають, що 15 викладачів Університету третього віку навчають «студентів» за такими соціально-педагогічними напрямами: вивчення української та іноземних мов (польська, англійська, німецька), основи володіння оргтехнікою, основи збереження здоров’я, історія України, психологія, прикладне мистецтво, хореографія, хоровий спів, агроландшафт тощо.

Відкрила незвичайний випускний директор міського територіального центру соціального обслуговування Ірина Ковальчук. Фото: khm.gov.ua

Заняття проводяться безкоштовно у Хмельницькому міському територіальному центрі соціального обслуговування, що на вулиці перемоги, 7 а. На організацію навчального процесу кошти виділяють з міського бюджету.

«Фінансування проводиться з міського бюджету. Ми отримали 420 тисяч гривень на оплату заробітної плати викладачам на навчальний рік і 200 тисяч гривень на придбання необхідного обладнання (оргтехніки та мольбертів) – зазначила директор міського територіального центру Ірина Ковальчук.

   

15 викладачів Університету третього віку навчають «студентів» за різними соціально-педагогічними напрямами. Фото: khm.gov.ua

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую