ye-logo.v1.2
21 Листопада, 2019

Жителів області попереджають про підвищення рівня води у річках

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1754
Очікують підвищення рівня води у річка
Очікують підвищення рівня води у річка. Фото: transkarpatia.net

Можливе подальше затоплення заплав та сільгоспугiдь.

За даними Українського Гідрометцентру, внаслідок значних дощів 20-21 травня на річках продовжиться ріст рівнів води.

«У зв'язку з очiкуваними значними дощами, 20-22 травня на лiвих притоках Днiстра (Тернопiльська, Хмельницька, Вiнницька області) продовжиться пiдйом рiвнiв води на 0,2 - 1,2 метра. Мiсцями можливе подальше затоплення заплав та сільгоспугiдь. Також можливе формування значного мiсцевого стоку», - зазначають в Головному управлінні ДСНС в Хмельницькій області.

Разом з тим надзвичайними попереджають про погіршення погодних умов в окремих областях України, зокрема і в Хмельницькій оласті також. За даними Українського Гідрометцентру, 20 травня очікуються грози, пориви вітру та шквали 15-20 метрів за секунду.

За оперативною інформацією ДСНС в Хмельницькій області, станом на вчорашній день внаслідок несприятливих метеорологічних умов (сильні пориви вітер) по причині спрацювання автоматичної системи захисту електроліній та електророзподільного обладнання на території Хмельницької області було відключено від електропостачання 82 населених пункти, у 12 районах області. На 18 годину 19 травня усі населені пункти області під’єднанні до енергомережі.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую