ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

ЗНО з української мови: які порушення фіксували на Хмельниччині

Суспільство 2709
23 травня складали ЗНО з укарїнської мови та літератури
23 травня складали ЗНО з укарїнської мови та літератури. Фото: uanews.zp.ua

По області четверо учасників мали при собі мобільні телефони.

Учора, 23 травня, в Україні випускники шкіл та усі ті, хто бажає вступати що вищих навчальних закладів, здавали ЗНО з української мови та літератури. Як повідомила методист Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Ірина Ковальчук, на Хмельниччині цьогоріч для проходження тесту зареєструвалось 11515 осіб.

«Участь у зовнішньому незалежному оцінюванні взяло 11 292 осіб, не з'явилось 223 людини. Загальна явка по області становити 98,1%. Це хороший показник, ми майже щороку такий маємо. Не з'явились зареєстровані учасники в основному через хворобу. Працюють пункти прийому заяв на додаткову сесію і ми їх там чекаємо», - зазначила Ірина Ковальчук.

За її словами, на ЗНО з української мови та літератури виявили декілька порушень. Під час технологічної перерви у чотирьох учасників були при собі мобільні телефони. Усі випадки зафіксували на пунктах тестування у місті Хмельницькому.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую