ye-logo.v1.2
7 Серпня, 2020

На Дунаєвеччині громада розпочала акцію із сортування сміття

Суспільство 1694
Мешканців Смотрицької громади закликають сортувати пластик
Мешканців Смотрицької громади закликають сортувати пластик. Фото: portal.lviv.ua

Долучатися до акції можуть й інші громади.

Смотрицька об’єднана територіальна громада запрошує усіх жителів долучитись до безстрокової акції «Сміття сортуй та на переробку здавай — громаду розвивай!». Згідно з умовами — мешканці громади мають збирати пластик окремо від іншого сміття.

«Найнебезпечніший з усіх відходів — пластик, і його найбільше. Кожен купує напої в пластиковій тарі. Після того, як пляшка стане порожньою, ми відкриваємо кришечку (її зберігаємо окремо), пляшку спресовуємо ногою і без кришечки починаємо зберігати її в окремому мішку. Повний мішок спресованого пластику вагою приблизно 5 кілограмів. У пунктах прийому такий пластик беруть 2,5-3 гривень за кілограм. 15 гривень невелика сума, але якщо до акції долучиться хоча б 200 активістів, то ми за якийсь період назбираємо 1 тонну, можливо і більше, а це вже 3000 гривень», - йдеться у дописі Смотрицької громади на сторінці у Фейсбуці.

Далі громада домовиться із перевізником, оплатить послуги за кошти отримані за переробку пластику. Решту грошей зможуть витратити на розвиток громади: закупити м’ячі у школу чи настільні ігри в дитсадок, фарбу чи інше. Залежно віл кількості долучених учасників акції, сформують десятників або, навіть, і сотників (координаторів), які будуть отримувати інформацію від інших про наповнення мішків.

Щоб підтвердити свою участь в акції «Сміття сортуй та на переробку здавай — громаду розвивай!» необхідно написати коментар під дописом у Фейсбуці: «Долучаюсь до акції».
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую