ye-logo.v1.2
16 Жовтня, 2019

Чому хмельницька вбиральня за мільйон дає збої

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 3994
Вхід до туалету коштує 5 гривень
Вхід до туалету коштує 5 гривень. Фото: з архіву

Комунальники порахували - щодня туалетом користуються до 70 осіб.

Місяць тому у Хмельницькому, біля колишнього «Дитячого світу», встановили громадську модульну вбиральню. Міському бюджету обійшлася вона у 950 тисяч гривень.

Однак, за перший місяць роботи вбиральні, хмельничани неодноразово скаржилися, що вона не працює.

«Збої роботи громадського туалету справді були. Головною причиною цього – несправний купюроприймач. Винахідливі хмельничани умудрялися заплатити за вхід за допомогою банківських карток, хоча там написано, що розраховуватися потрібно лише готівкою. Саме тому, вбиральня більше не працювала, ніж працювала. Виробник конструкції - івано-франківський підприємець, днями приїздив до Хмельницького і замінив термінал. Вартість відвідування вбиральні – 5 гривень. Однак, вважайте, що термінал решти не дає. Проте, якщо ви заплатите 10 гривень, можете зберегти чек і наступного разу, при вході його сканувати», - розповів директор міського комунального підприємства по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності Олександр Смертельний.

Посадовець каже, що збої в роботі громадського туалету їм не на руку, адже в середньому щодня ним користується до 70 осіб, а це близько 350 гривень.

«Усі кошти, які хмельничани та гості міста сплачують за користування вбиральнею, йдуть на рахунок нашого підприємства. Їх ми витрачаємо на зарплатню для прибиральника, закупку мийних засобів, туалетного паперу та плату комунальних послуг», - каже Олександр Васильович.

Громадський туалет працює з 7:00 до 22:00. Чотири рази в день там проводитиметься прибирання.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую