ye-logo.v1.2
24 Листопада, 2020

Гроші і любов – одразу дві фотозони з’явилося у Летичеві

Суспільство 3527
Пам\'ятник гривні відтепер є у Летичеві
Пам'ятник гривні відтепер є у Летичеві. Фото: автора

Днями у селищі встановили пам’ятник гривні

Величезну монету номіналом одну гривню зробили місцеві підприємці. Ідея належала Сергію Гулько, змайстрував усе місцевий коваль Андрій Кучер.

Пам’ятник гривні встановили у центрі селища, символічно, поряд із відділенням одного із банків. Хоча автори зізнаються, до банку гривня не має жодного відношення.

«Ми просто хотіли подарувати місту якусь приємність і змайстрували оригінальну фотозону. Не хочу розповідати деталей, просто зробив це, щоб моє селище ставало трохи кращим, адже ми тут живемо, працюємо і всі маємо докладати зусиль, щоб Летичів розвивався і ставав привабливіший», – каже автор ідеї Сергій Гулько.

Він не зізнається, ні скільки коштує виготовлення пам’ятника, ні чому саме гривню увіковічнили. Каже, що від ідеї і до встановлення пам’ятника минуло майже два роки.

Монета за висотою як людина середнього зросту, а в її основі вигравіювана дата 13 листопада – це день народження майстра-коваля. Планували встановити пам’ятник саме у цей день минулого року, але, як то кажуть, «щось пішло не так» і гривня побачила Летичів тільки зараз.

Сергій Гулько каже, приємно, що за декілька днів навколо гривні постійно гуляють мами з дітками, фотографуються і популяризують тим самим Летичів.

Варто зазначити, що декілька днів тому трохи далі від місця де встановлена гривня, з’явилася фотозона «Я люблю Летичів», яку вже теж встигли полюбити місцеві жителі.

У Летичеві встановили фотозону

У Летичеві встановили фотозону. Фото Олександра Змієвського.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую