ye-logo.v1.2
19 Жовтня, 2019

Замінування університету: чи знайшли вибухотехніки небезпечні предмети

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1655
З приміщення евакуювали усіх людей і провели повну перевірку будівлі та прилеглої території
З приміщення евакуювали усіх людей і провели повну перевірку будівлі та прилеглої території. Фото: hm.npu.gov.ua

Про замінування закладу повідомили сьогодні.

Сьогодні в Хмельницькому невідомі повідомили про замінування Хмельницького Національного університету. Як повідомляють в секторі комунікації поліції Хмельницької області, працівники поліції провели повну перевірку 3-го корпусу університету і прилеглої території та не знайшли жодних вибухонебезпечних предметів.

Нагадаємо, близько 16.00 години до поліції зателефонував проректор Хмельницького національного університету і повідомив, що на електронну адресу навчального закладу надійшло повідомлення про замінування 3-го корпусу.

«На місце події одразу виїхали працівники поліції, зокрема, патрульні, слідчо-оперативна група, вибухотехніки та інші підрозділи, а також пожежники, працівники «швидкої» й інші екстрені служби. З приміщення евакуювали усіх людей і провели повну перевірку будівлі та прилеглої території. Жодних вибухонебезпечних предметів знайдено не було», зазначають правоохоронці.

Нагадаємо, в квітні двічі надходила інформація про замінування торгово-розважального центру в Хмельницькому. Вибухівки тоді не знайшли.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую